Yeni Sitemiz

Apart Kullanıcıların Dikkatine

  • Karakol dan 16:30 veya sonra almış olduğunuz Şifreler aynı gün aktif olmayabilir yoğunluktan dolayı. Bu yüzden lütfen 16:30 dan önce Karakol dan Şifre alınız.
  • Lütfen Teknik Destek Almadan Önce Tasarım Rehberi uzaktan yardım programını çalıştırınız.
  • Polisten İlk Şifreyi almış olduğunuz gün masa üstünüze akbs bilgileri adlı not defteri dosyasına akbs bilgilerinizi yazınız. (Polis Kullanıcı adı,şifre,pin) Sonrasında tasarım rehberi uzaktan yardım programını açıp bizi arayınız. Aktivasyon saatleri 18:00 ile 22:30 arasına kadar yapıyoruz.
  • Lütfen gece 23:00 den sonra müşteri kaydı yapmayınız. Acemilik süreciniz atlattıktan sonra ise müşteri rezervasyonlarını 23:00 den sonra yapabilirsiniz (Zorunlu kalmadıkça yapmayın), yaparsanız check-in saatini 23:00 önce yapınız. Emniyet sisteminden kaynaklı hatadan dolayı kabul etmiyor. (Polis Programında Saat Güncellemesi yapılmadı)
  • Müşteri kayıtları kontrolleri ve diğer işlemler için gece 22:30 a kadar arayınız. 22:30 dan sonra kbs bildirimi için hazırlık yapıyoruz. KBS Bildirimleri için 24:00 dan sonra arayınız.
  • Lütfen 0 258 215 50 38 telefon numarasından teknik destek alınız.
  • Ofisimize gelmeden önce lütfen ofisimizi arayarak bizi bilgilendirin. Size zaman ayırabileceğimiz vakti size ileteceğiz.POLİS PROGRAMI HATALARI HAKKINDA 
Şu anda Emniyet müdürlüğü çok yoğun çalıştığından dolayı zaman zaman problem yaşanabiliyor. Sakin bir şekilde beklemeniz gerekmektedir. 
Yaşanan Problemler: 

--Tesis Kodu Bulunamadı: 
Bu durumda Ankara merkez den onaylanmamış olduğundan dolayıdır. Genellikle ertesi günü onaylanıyor. 

--Pin Numarası Yanlış: 
Burada O harfi veya 0 rakamı karıştırabiliniyor bu yüzden olabiliyor. Eğer Kabul etmezse program yeniden şifre almanız gerekiyor karakoldan 

--Aktivasyon yapıldıktan sonra şifre yanlış demesi: 
Bu durum yoğunluktan dolayı vermeye başlandı. Bu durumda Karakoldan tekrar şifre yenilemesi talebinde bulunması gerekiyor. 

DİLEKÇELER:**Not : Ankara Asayiş Genel Müdürlüğü Cumartesi - Pazar Çalışmadığından dolayı şifre alımı,şifre değişimi gibi işlemler hafta sonu yapılamamaktadır.

Şimdi arayın 0 850 885-0007 otelinize uygun en iyi fırsatı kaçırmayın!

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Hotel Management System'de.

Mesaj Gönder

GÜNCEL SİTEMİZ DEĞİŞMİŞTİR.

Yeni Site Adresimiz : www.hmsotel.com