Yeni Sitemiz

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

“Hotel Management Systems” otel yönetim sistemleri anlamına gelmektedir.

HMS otel programı diğer otel programlarından farklı olarak %100 mobil çalışan bir programdır. Siz dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuz veya diğer mobil aygıtlar ile oteliniz elinizin altında.

Programımız ön büro, rezervasyon,ön muhasebe, kimlik bildirimi,stoklama,barkodlu satış, detaylı raporlama ve daha bir çok özelliği ile işletmenizin ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayabileceğiniz bir yazılımdır.

Evet, windows, linux,mac,android,Windows mobile vb. işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Evet, mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında da size çeşitli çözümler sunarak telefon ve Team Viewer programı ile teknik destek vermekteyiz.

Programımız işletmenizin dışında olduğunuz zamanlarda bile tüm işlemlerinizi mobil olarak takip edebilmenizi sağlar. Bunlar oda durumu,doluluk kapasitesi,haftalık,aylık,yıllık gelir gider takibi, hausekeeping takibi vb. tüm işlemleri yapabilmeniz için sizlere kolaylık sağlar. Daha önce konaklamaya gelen müşteri bilgilerinizi saklar ve yeniden kayıt esnasında sesli arama ve TC numarası ile pratik bir şekilde bilgilere ulaşma imkanı sunmaktadır. Birden fazla işletmeye sahipseniz yer ve zamandan bağımsız olarak uzaktan tüm verilerinize de ulaşma imkanı sunar.

Programımızın diğer yazılımlardan farklı olarak en büyük avantajlarından bir tanesi eğitim sürecidir. Oldukça baside indirgenmiş anlaşılır modülleri ile kısa sürede öğrenip adapte olabileceğiniz içeriğe sahiptir.

Hayır, verileriniz serverlarımızda depolandığı ve düzenli olarak yedeklendiği için herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Başka bir bilgisayardan işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurulum işlemi yapılmamış otel programı ücretlerinin geri ödeme işlemi yapılır. Kurulum yapılmış veya eğitimi verilmiş olan otel programının tekrar satışı mümkün olmadığından dolayı geri iadesi bulunmamaktadır.

Programımız Kanunun 1524 üncü (MTHS) maddesine ve yönetmeliğine uygun olarak çalışmaktadır.

Şimdi arayın 0 850 885-0007 otelinize uygun en iyi fırsatı kaçırmayın!

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Hotel Management System'de.

Mesaj Gönder

GÜNCEL SİTEMİZ DEĞİŞMİŞTİR.

Yeni Site Adresimiz : www.hmsotel.com