Yeni Sitemiz

Blog

Gizlilik Sözleşmesi

Kategori  |  Duyurular

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

HMS Otel Programı
Bu sözleşme, hms.gen.tr sitesinin gizlilik ve bilgi güvenliği şartlarını içerir.
Bu sözleşme, HMS Otel Programı’ın müşterisine gizlilik ve bilgi güvenliği şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve HMS Otel Programı, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.
TARAFLAR:
Tasarım Rehberi
Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca HMS Otel Programı olarak anılacaktır.
Adres: Pamukkale Üniversitesi Teknokent D Blok K:1 - Z:3 Pamukkale / DENİZLİ
Müşteri: Bu sözleşmeyi, Tasarım Rehberi’ne yapacağı başvuru esnasında onaylayan Şahıs / Tüzel kişi veya kurum’dur.
TANIMLAR:
IP ADRESİ: Internete bağlı her bilgisayarın, “IP adresi” olarak adlandırılan sayısal bir adresi vardır. Bu belirli bir bilgisayara karşılık gelebilir ya da gelmeyebilir. Bazı durumlarda IP adresleri etki alanı adlarına (domain) indirgenebilir. Etki alanı adları (domain names) site ziyaretçisinin Internet servis sağlayıcısını, çalıştığı yeri, üniversitesini vs. belirtebilir. Veri tabanı analizlerinin bir bölümü olarak Tasarım Rehberi web sitelerinin IP adreslerini etki alanı adlarına indirgemektedir.
TARAYICI TİPİ: Kullanıcının tarayıcısı, kullanıcının World Wide Web (WWW) üzerinde bulunan belgelere erişimini sağlayan, bilgisayar üzerinde çalışan bir yazılım programıdır. Tarayıcılar metin ya da grafik destekli olabilir. Sunucu üzerinde bulunan HTML kodlu sayfaları okurlar ve kullanıcıların Web sayfası olarak gördükleri kodları yorumlarlar. Web tarayıcısına örnek olarak Microsoft Internet Explorer verilebilir. Tarayıcı türü, genellikle donanım platformunu, işletim sistemini ve tarayıcı yazılımı ve sürümünü bildirir
SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ:
Müşteri’nin HMS Otel Programın’ın web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.
BİLDİRİMLER:
HMS Otel Programı zaman zaman bu sözleşmede değişiklik yapabilir. HMS Otel Programı’nın, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir. Müşteri HMS Otel Programı’nın hizmetlerini kullanmaya devam etmesiyle sözleşmede yapılan değişikliği peşinen kabul etmiş sayılır.
Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra HMS Otel Programı’na bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri HMS Otel Programı’ndan hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ:
HMS Otel Programı, internet üzerindeki gizliliğinizi korumak konusuna azami ölçüde özen göstermektedir. Toplayacağı hiçbir bilgiyi, kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. HMS Otel Programı, müşteri ve kullanıcılardan sağlanan kişisel / özel bilgilerinin gizliliğine ve kanuna uygun şekilde işlenmesine büyük önem vermektedir.
HMS Otel Programı, bilgi kayıtlarının doğru ve güncel tutulması için gerekli önlemleri alır.
HMS Otel Programı, ırk ve etnik kökene ait bilgiler, politik fikirler, dini ve felsefi inançlar, sağlık ve cinsel tercihe ait bilgileri kayıtlarında tutmaz ve işleme tabi tutmaz.

Şimdi arayın 0 850 885-0007 otelinize uygun en iyi fırsatı kaçırmayın!

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Hotel Management System'de.

Mesaj Gönder

GÜNCEL SİTEMİZ DEĞİŞMİŞTİR.

Yeni Site Adresimiz : www.hmsotel.com